“Акела промахнувся”: на московії розпочався розкол еліт

поразка путіна у війні

Практично всі в оточенні президента московії пуйла чудово розуміють, що так звана спеціальна військова операція може закінчитися великою поразкою. Про це з посиланням на телеграм канал Генерал СВР інформує UWN.com.ua.

Сумнівні перспективи виходу кацапських військ до адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей України обговорюють між собою люди наближені до пуйла і висловлюють думки, що якщо у найближчі два місяці ця “мінімальна перемога” не буде зафіксована, то “продавати” народу та елітам буде нічого , а пуйло виглядатиме невдахою, яка втягнула країну у війну і глибоку економічну кризу.

Промова пуйла на параді 9 травня показала елітам відсутність віри у перемогу у президента.

Розчарування-гірше, що може запропонувати диктатор своїм мимовільним шанувальникам. Частина близьких до президента людей продовжують за інерцією вірити в його “щасливу зірку” і висловлюються, у тому плані, що путін і цього разу зможе вийти із ситуації, зберігши обличчя, сподіваючись на прагматизм частини західних політиків, які готові будуть дати таку можливість московитському лідеру.

І справді, в останні кілька днів багатьма формальними і не формальними каналами, традиційними, вірніше нетрадиційними, прагматиками на заході шлють послання, що путін готовий зупинитися на адміністративних кордонах Луганської та Донецької областей, зберігши за собою сухопутний коридор у Крим і закінчити військові дії, для цього просить заблокувати постачання озброєнь Україні.

З іншого боку, частина близьких людей до президента не вірять у існування гарного варіанта закінчення війни та вже планує своє майбутнє без путіна. Що примітно, в оточенні президента серед людей, які перестали в нього вірити силовиків більше, ніж цивільних. Розкол еліт почав рухатися.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.