Увідєть унітаз і умєрєть

трофейний унітаз

Переглядаючи численні репортажі з місць, що перебували під рашистською окупацією, якось дуже чітко проглядається болюча для московитських ординців тема туалету.

Розказуючи про жахіття окупації і звірства путінських злочинців дуже часто люди згадують, що величезне здивування в московитів викликала наявність унітазів в помешканнях, багато хто з них навіть не знав що таке унітаз, багато мародерів банально крали унітази і забирали з собою. Також люди що змогли вижити розказують, що навіть якщо московити і не відібрали в них, то побачивши унітаз зі злістю його розбивали.

Люди, що повернулись до своїх помешкань після звільнення населених пунктів розказують, що їхні помешкання були повністю загиджені дикунами, нечистоти були практично всюди, навіть там де вони спали на подушках, там де їли на кухнях, але тільки не в туалеті.

Що вже говорити про величезне здивування орків асфальтом в селах, інтернетом і вуличним освітленням.
Різниця між українською і московитською армією не лише в тому що перша захищається а друга є агресором. Це два різних світи. В українському війську є представники абсолютно всіх сфер сучасного українського суспільства, різних професій і різного рівня освіти. В московитському війську як вже бачимо зібрались найбільш маргінальні представники їхнього суспільства, для яких армія є єдиним засобом щоб вирватись зі своїх депресивних регіонів, а для декого взагалі єдиним засобом для виживання.

Висновок тільки один сказаний ще Миколою Хвильовим у 20 -х роках минулого сторіччя – «Геть від Москви!»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.