Хто буде після путіна: один з найгірших для нас варіантів

секретар ради безпеки московії Микола Патрушев

І знову до нас доносяться новини з московитських боліт. Які ще і ще раз підтверджують те, що на московії кояться “дивні і таємничі” речі.

Своє припущення про те, хто може стати наступником путіна висловив колишній генерал московії, вхожий у верхівку російської влади, на своєму телеграм каналі, інформує UWN.com.ua.

Вчора в московії без видимих причин, незважаючи на важку ситуацію в московитській державі, раптово покращився настрій в секретаря ради безпеки московії Миколи Патрушева. А причиною такого позитивного настрою став стан здоров’я верховного пуйла, якому лікарі наполегливо рекомендують провести хірургічну операцію якнайшвидше. Нажаль якого характеру має бути хірургічне втручання поки невідомо. Хоча пуйло ще не дав згоди на операцію і її дата поки також невідома. Але московитський фюрер вже підшуковує собі тимчасову заміну. І саме Патрушев повинен стати наступником пуйла.

путін і патрушев

Пуйло сам про це і повідомив Патрушева на вчорашній майже двохгодинній зустрічі. На зустрічі пуйло дав чітко зрозуміти Патрушеву, що вважає його мало не єдиним другом у всій владній верхівці і тільки йому може щиро довіряти. Також пуйло повідомив, що у випадку різкого погіршення його стану здоров’я, фактичне управління московією перейде, тимчасово, саме до Патрушева.

Але для нас впринципі в тій ситуації доброго мало. Що пуйло в будь-який момент може врізати дуба, то впринципі нормально. Але обраний ним кандидат на нового фюрера московії, хоч навіть тимчасового, напевно один з найгірших для нас варіантів.

Сам Патрушев напевно ще більший відморозок ніж його фюрер пуйло. Адже саме він втілював всі криваві ідеї пуйла. Саме він був головним виконавцем і організатором вбивств “неугодних” режиму, терактів з підривом будинків по всій московії, організатором невдалого перевороту в Чорногорії. І таких історій за ним рахується дуже багато. Безпринципний кар’єрист і вбивця може стати для України ще більшим клопотом ніж пуйло.

Але не варто впадати у відчай! Навалювали кацапні при пуйлі, будемо навалювати і далі незалежно від того хто буде після нього.

Слава Україні та її героям!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.