Зустріч путіна та шойгу: дивна поза диктатора та костюмчик головного оленевода

зустріч диктатора і оленевода

Хотілось би сказати декілька слів про зустріч верховного пуйла з головним оленеводом московії, яка відбулась 21 квітня. Хоча, коли дійсно вона відбулась сказати важко, оскільки присутні всі ознаки монтажу.

Якоїсь особливої уваги цій події ніхто би і не надавав, але з картинки, котру нам показали, вже чітко видно, що на московських болотах кояться “дивні і таємничі” речі. Що нас доречі дуже навіть тішить.

зустріч путіна та шойгу

Почнемо з головного оленевода. Дуже дивно, він останнім часом змінив свій гардероб. Звичайний діловий костюм, хоча раніше завжди фраєрився в військовій формі обвішаній медалями. Свій прикид він змінив приблизно з часу похорону жиріка.

Два слова про жиріка. Дійсно шкода, дуже шкода, що окочурився і не побачив в якому лайні опинилась його “великая родина”. Дуже шкода, ржемо вголос!! Повертаємось до наших оленів.

Так що ж може ховати за собою зміна військової форми на цивільну у кужегедовича? Все дуже просто, московитський фюрер скаженіє від невдач на фронті, одним з головних винуватців цих невдач на його думку і є його придворний тувинець оленевод, і бачити його в військовій формі з зіркою героя він не бажає.

За деякими даними трьох шаманів, до яких оленячий генерал возив свого фюрера, які доречі і пророкували пуйлу успіх у війні, відправили в країну духів навічно. Тобто, можливо і для головного оленевода всієї московії вже готується місце в світі духів, в які він вірить, хоча як і пуйло на людях показує себе ревним православним християнином. До слова і пуйло напевно трохи поїхав лисиною на рахунок цієї теми окультизму, тим же можна і пояснити запроторення до психлікарні якутського шамана Олександра Габишева, який планував пішки прийти в Москву з 6 березня 2019 до 2021 року, щоб вигнати «злого духа» з пуйла.

дивний вигляд путіна

Але то квіточки. Тепер підуть ягідки. Про незадовільний стан здоров’я московитського фюрера чутки ходять давно. Що йому тільки не приписували. Від всіх можливих форм раку (також діабету), срачки і чумки до Альцгеймера і Паркінсона. Всі свої болячки пуйло ретельно приховувало, але вже все стає настільки явним, що не помітити це стає неможливо. Виглядав пуйло, дуже навіть обнадійливо для нас українців. Сидів вчепившись в стіл на кріслі як на унітазі під час запору. З чуток, що доносяться до нас з московських боліт, в пуйла прогресує хвороба Паркінсона, або щось подібне, і ті медикаменти які він приймав вже не дають ефекту, а змінювати протокол лікування і приймати інші препарати він категорично відмовляється, напевно боїться отруєння.

Нам абсолютно неважливо від чого пуйло піде на концерт до кобздона, чи від хвороби, чи хтось з придворних легенько придушить коліном, головне, що процес невідворотний.

Нехай там вони в себе хоч всі на купу перегризуться, а нам своє робити!!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.