“Слів про солідарність недостатньо”, – Гутерреш після ракетного обстрілу Києва

Зеленський та Гутерреш

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш тільки після того, як на власному досвіді відчув, що таке ракетна атака, заявив, що Рада безпеки ООН заслужила на розчарування її роботю.

“Слів про солідарність недостатньо”, – наголосив він.

“Рада безпеки не змогла зробити все, що в її силах, для попередження і завершення цієї війни. Це стало причиною масового розчарування та гніву”, – визнав генсек.

Вчорашній ракетний удар по Києву, під час візиту генерального секретаря ООН, був здійснений по особистому наказу путіна. З посиланням на телеграм канал Генерал СВР інформує UWN.com.ua.

Путін образився на Гутерреша за те, що генсек ООН насмілився звинуватити особисто пуйла в розв’язанні агресивної, нічим не мотивованої війни. Більше того, також заявив, що відповідальність за військові злочини в Україні також ляже особисто на путіна. Такі образи путін не вибачає, тому і дав наказ нанести ракетний удар. Метою удару було, з однієї сторони налякати самого Гутерреша, а з іншої показати, що московія не вімовиться від використання будь-яких видів зброї незважаючи ні на що.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.