У російської армії серйозні проблеми на Донбасі. Відновити масштабний наступ неможливо, – експерт

широкомасштабний наступ росії

Британський експерт з питань оборони та безпеки Ед Арнольд вважає, що Росія не може розпочати запланований наступ на сході України у тих масштабах, у яких хотіла б. Особливими успіхами у східних українських областях росіяни похвалитися не можуть.

Про це Арнольд заявив у коментарі Sky News, інформує UWN.com.ua з посиланням на Обозреватель.

Він також назвав головну проблему, яка заважає російській армії. На думку наукового співробітника Королівського об’єднаного інституту оборонних досліджень, Росія не зможе відновити масштабний наступ.

“Минуло вже близько двох тижнів відтоді, як Росія оголосила про зосередження своїх військ на сході, і насправді тепер є більше доказів того, що проблеми, з якими стикаються росіяни, проблеми, з якими вони стикаються у своїх підрозділах та структурах, мають системний характер. У деяких районах вони просуваються приблизно на 1 км на день, що є далеко не найкращим темпом просування”, – зазначив Арнольд.

Експерт вважає, що командування російської армії провалило плани Кремля щодо війни в Україні – і в Москві це розуміють. Про це свідчать, зокрема, нещодавні новини про те, що керувати російською операцією із захоплення Донбасу буде особисто начальник російського Генштабу Валерій Герасимов. За деякими даними, він уже прибув на Харківщину, до окупованого Ізюма, щоб командувати наступом окупантів.

На думку експерта, це свідчить про “повну відсутність довіри” у російських збройних силах, “а також про те, наскільки це важливо для Росії на цей момент”.

“Зараз у них серйозні проблеми з їхнім командуванням та контролем… просто з огляду на те, хто насправді та що контролює”, – переконаний Арнольд.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.